2023’ün Magazin Olayları

  • 06 Ocak 2024
  • 76 kez görüntülendi.
2023’ün Magazin Olayları

2023 yılını birçok olayla geride bıraktık. Geçtiğimiz yılda magazin dünyasında pek çok olay yaşandı. Bazı haberler ise ülke gündemine oturdu.

2023 yılının en çok konuşulan magazin haberlerini sizler için derledik. Çok konuşulan bu olayların bazıları 2024 yılında da hala konuşuluyor.

Kadir Doğulu, Neslihan Atagül İhanet İddiası

2016’da Neslihan Atagül ile evlenen Kadir Doğulu’nun nisan ayında Alaçatı’daki bir kadınla yakınlaştı. Ortaya çıkan görüntüler magazin gündemini uzun süre meşgul etmeyi başarmıştır. Bu iddianın ortaya atıldığı zamanlarda ünlü çift Azerbaycan’da gerçekleşen Formula 1 yarışını izlemek için Bakü’yü ziyaret etmişti. Çift, el ele poz vererek haklarındaki ayrılık iddialarına da yanıt vermişti.

Mustafa Sandal Ve Uzi Arasında Konser Gerginliği

Rapçi Uzi, Mustafa Sandal’ın altında sahneye çıkmak istemedi. 2023 Temmuz ayında düzenlenen Ağrı Dağı Müzik Festivali’nde bu olay yaşandı. Uzi sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada kendisinin daha çok dinlendiğini göstererek sahnede yer almayacağını söyledi.

Mahsun Kırmızıgül’ün Şortla Sahneye Çıkması 

Temmuz ayında konser için Çeşme’ye giden Mahsun Kırmızıgül büyük bir sürprizle karşılaştı. Alaçatı’da taksi bulamaması nedeniyle minibüse binmek zorunda kalan ünlü sanatçı yol boyunca yolculara mini bir konser verdi.

Ufuk Özkan’ın Beklenmeyen Hastalığı

2023 magazin olaylarından bir tanesi de Ufuk Özkan’ın yaşadığı hastalıktı. 48 yaşındaki oyuncunun sağlık sorunları nedeniyle zor zamanlar geçirdi.

Temmuz ayında karaciğer yetmezliği nedeniyle organ nakli başvurusu yapan Ufuk Özkan verdiği kilolarla konuşuldu. Ünlü oyuncu yanlış bir diyet uygulaması nedeniyle bağışıklık sisteminin çöktüğünü açıkladı. Karaciğer yetmezliği nedeniyle hastanede 17 gün tedavi gören Ufuk Özkan, 5 Ağustos’ta hastaneden taburcu oldu.

Çorbacıda Gülden Karaböcek’in Sahne Alması

‘Sürünüyorum’, ‘Dilek Taşı’ ve ‘Hatıran Yeter’ gibi bir döneme damga vuran şarkıları seslendiren Gülden Karaböcek’in 2021’de Konya’daki bir çorbacıda şarkı söyledi. Dükkan sahibi Ramazan Bademci nostaljik bir tarzda dükkan olması nedeniyle Gülden Karaböcek ile anlaştıklarını açıkladı.

Serenay Sarıkaya Ve Cansu Tosunun Ebeveynlerinin İlişkisi

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un aşk yaşamaya başladı. Ayrıca iddialara göre Ümran Seyhan ile Kenan Tosun Kaz Dağları’ndaki yazlıklarında da komşuydu.

Metin Akpınar’ın Kayıp Kızları

2023’ün en çok konuşulan magazin olaylarından bir tanesi de Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarıydı. Ünlü oyuncu, 1987’de Suphiye adlı bir kadınla yaşadığı kısa süreli ilişki sonrasında 1988’de Duygu Nebioğlu ile Sevgi Nebioğlu adında ikizleri oldu İkizler anneleri tarafından terk edildikten sonra altı yaşına kadar Çocuk Esirgeme Yurdu’nda büyüdü.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ