Ahmet Şafak’tan Devlet Bahçeli’ye ikili takdim

Ünlü Sanatçı Ahmet Şafak, makamında ziyaret ettiği MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’ye “Barışmam” isimli yeni müziğini dinletti ve yeni çıkan “Araf Oteli” romanını takdim etti. Hayli sıcak ve samimi geçen görüşmede Genel Lider Devlet Bahçeli, Ahmet Şafak’ın sanat seyahatindeki muvaffakiyetlerinin devam etmesini diledi.

  • 12 Şubat 2024
  • 11 kez görüntülendi.
Ahmet Şafak’tan Devlet Bahçeli’ye ikili takdim

ANKARA (İGFA) – Ünlü sanatçı Ahmet Şafak, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Genel Lider Bahçeli’ye “Barışmam” isimli yeni müziğini dinleten Ahmet Şafak, yeni çıkan “Araf Oteli” isimli romanını da takdim etti. Görüşme sırasında MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli ile Ahmet Şafak ortasındaki sıcaklık ve samimiyet epeyce dikkat çekti. Ahmet Şafak’ın ziyaret ve takdimlerinden memnuniyet duyan MHP Başkanı Devlet Bahçeli, Şafak’ın sanat seyahatindeki muvaffakiyetlerinin devam etmesini temenni etti.

ŞAFAK: “LİDERİMİN SEVGİSİ, İLGİSİ VE YORUMU MEMNUNLUK KAYNAĞIMDIR”

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli ile yaptığı görüşmeyi pahalandıran Sanatçı Ahmet Şafak, “Bugün Yolbaşçım, Türk Siyasetinin Devlet Çizgisi sayın Büyüğümün, Milliyetçi Hareketin Bilge Önderi Sayın Devlet Bahçeli Bey’in huzurundaydım. Her vakit Türk Kültürünün, Türk Müziğinin varlık gayretini savunan, ebediyen Ulusal Kültür ve Ulusal Musikinin gerisinde, yanında, önünde duran büyüğüme yeni müziğim ‘Söz Söyletmem Diğerine Fakat Senle Barışmam’ eserimizi arz ettim. Sevgisi, ilgisi ve yorumu benim için memnunluk kaynağıdır. Ayrıyeten yeni kitabımız Araf Oteli’ni de takdim ettim. Kendisi her vakit müzik yaparken, kitap yazarken naçiz şahsımı taltif etmiş ve beni coşkuyla yüreklendirmiştir. Yaşadığımız çağa göz olan, iz olan ve biz olan Bilge Başkanıma dualı hürmetlerimi sunuyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ