AK Parti Teşkilatı, Turgutlu’da Lider Ergün’ü ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Lider Adayı Cengiz Ergün ve Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Lider Adayı Yunus Oğan, Turgutlu’da AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti İlçe Lideri Serkan Baş, Büyükşehir ve Turgutlu Belediyesini Cumhur İttifakının gücüyle kazanacaklarını söyledi.  

  • 12 Şubat 2024
  • 13 kez görüntülendi.
AK Parti Teşkilatı, Turgutlu’da Lider Ergün’ü ağırladı

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Lideri ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Lider Adayı Cengiz Ergün ve Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Lider Adayı Yunus Oğan, AK Parti İlçe Lideri Serkan Baş, AK Parti 22. Periyot Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, AK Parti İlçe Bayan Kolları Lideri Sibel Nevin Baş, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Lideri Hamza Coşkun ve partililer tarafından karşılandı. Lider Ergün’e ziyaret sırasında, MHP Vilayet Lideri Cüneyt Tosuner, İdeal Ocakları Vilayet Lideri Emirhan Sallıtepe ve beraberindeki heyet eşlik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti paylaşan AK Parti İlçe Lideri Serkan Baş, “Cumhur İttifakının adayları olarak açıklandığınız birinci günden itibaren planlamamızı yaptık, çalışmaya devam ediyoruz Halk tarafından da hoş teveccühler alıyoruz. İnşallah Manisa’nın 17 ilçesinde olduğu üzere Turgutlu’da da Cumhur İttifakını zafere ulaştıracağız” dedi.

BAŞKAN ERGÜN TEŞEKKÜR ETTİ
Heyecanlı ve coşkulu karşılama için teşekkür ederek konuşmasına başlayan Manisa Büyükşehir Belediye Lideri Cengiz Ergün de, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Bilge Önderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin olurlarıyla bir periyot daha Manisa Büyükşehir Belediye Lider Adayı olarak gösterildim. Ne keyifli ki Manisa’da yapmış olduğumuz hizmetlerin karşılığını vatandaşlarımız 3. periyottur gösterdi. Geride kalan hizmet süremizde 17 ilçemizde 1088 mahallemizde en âlâ hizmeti vermenin uğraşı içerisinde olduk. 31 Mart lokal seçimlerinin iyi olmasını diliyor, Turgutlu’da Yunus Oğan’a, Büyükşehir de şahsıma vereceğiniz dayanaklar için teşekkür ederim” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ