Intercity ile THF ortasında araç sponsorluğu muahedesi

Türkiye’nin önder filo kiralama şirketlerinden Intercity ile Türkiye Hentbol Federasyonu ortasında araç sponsorluğu mutabakatı imzalandı.

  • 13 Şubat 2024
  • 13 kez görüntülendi.
Intercity ile THF ortasında araç sponsorluğu muahedesi

ANKARA (İGFA) – Intercity’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı yirmi beş farklı federasyon ile araç sponsorluğu muahedesi için Intercity İstanbul Park’ta merasim düzenlendi. Merasime Türkiye Hentbol Federasyonu Lideri Uğur Kılıç, A Ulusal Erkek Kadrosu’ndan Sorumlu Asbaşkan Salim Öztürk, Intercity İdare Konseyi Lideri Vural Ak ve öbür federasyonların lider ve idare heyeti üyeleri katıldı.

THF Lideri Uğur Kılıç, Intercity ile yaptıkları bu mutabakattan memnunluk duyduklarını, Türk hentboluna katkılarından ötürü teşekkür ettiklerini belirterek, “Hentbolun herkese ulaşması için, Intercity ile iş birliği sürecinin daha da geliştirilmesi için uğraş göstereceğiz” dedi.

Intercity’nin temel misyonları ortasında Türk sporuna ve atletine takviye vermek olduğunun söyleyen Intercity İdare Konseyi Lideri Vural Ak, “2013 yılından bu yana işletmesini üstlendiğimiz Intercity İstanbul Park’ta yüzlerce sportif faaliyet ve tertip gerçekleştirdik. Artık bu sponsorlukları genişleterek yirmi beş farklı federasyonla araç sponsorluğu muahedesi imzalamanın memnunluğunu yaşıyoruz. Federasyonlarımızın çatısı altında yetişecek yeteneklerin mesleklerine en ufak bir katkının bile çok manalı olduğunu düşünüyoruz. Türk sporunu ve atletini desteklemeye her vakit devam edeceğiz” biçiminde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ