Karamürsel’de değerli isimleri CHP saflarında

Kocaeli’de UYGUN Parti Karamürsel teşkilatı için değerli bir isim olan Ahmet Çakmak, partisinden istifa ettikten iki hafta sonra geniş bir iştirakle CHP saflarına dahil oldu.

  • 12 Şubat 2024
  • 22 kez görüntülendi.
Karamürsel’de değerli isimleri CHP saflarında

KOCAELİ (İGFA) – CHP Karamürsel’de kıymetli isimlere rozet taktı.

İYİ Parti’nin Karamürsel Kurucu Yöneticisi Ahmet Çakmak, partisinin 31 Mart Mahallî Seçimlerine yönelik aldığı kararlar sonrasında partiden istifa etmişti. 500 kişilik bir küme eşliğinde CHP Karamürsel İlçe Örgütüne gelen Çakmak burada gerçekleştirilen merasimle CHP’ye katıldı.

Karamürsel İlçe Bakanlığı’nın yeni üye iştirak merasimine CHP Vilayet Lideri Bülent Sarı, Milletvekilleri Harun Yıldızlı, Muhip Kanko ve Nail Çiler, Karamürsel Belediye Lider Adayı Ahmet Çalık, Gölcük İlçe Lideri Mehmet Uzuner, Gölcük Belediye Lider Adayı Özgür Yılmaz, Vilayet ve İlçe Yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Büyük çoğunluğu Karamürselli gençlerden oluşan yaklaşık 500 kişilik bir kümeyle parti binasına, gençlerin yaktıkları meşaleler ortasında gelen Ahmet Çakmak, CHP Karamürsel İlçe Örgütünde İlçe Lideri Anıl Aksu ve Belediye Lider Adayı Ahmet Çalık tarafından karşılandı. CHP İlçe Örgütü önünde gerçekleştirilen merasimde açılış konuşmasını İlçe Lideri Anıl Aksu yaptı.

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDU

İYİ Parti’den istifa ederek CHP saflarına katılan ve Karamürsel’de geniş bir kesim tarafından tanınan Ahmet Çakmak’ın CHP’den belediye meclis üyesi adayı olacağı söz edildi.

“Karamürsel’in gençleri Ahmet Ağabeyimizin Yanındayız” sloganları ortasında kürsüye çağrılan Ahmet Çakmak; “Tüm hayatımı Karamürsel’de geçirmiş olmanın verdiği gururla inşallah Ahmet Liderimizle birlikte Karamürsel’e toplumsal belediyeciliği getirecek ve çok hoş işler yapacağız” dedi.

Çakmak’ın CHP saflarına katılmasıyla birlikte bir çok bireyde CHP’ye üye oldu.

Partiye yeni katılanların rozetleri parti yöneticileri tarafından takıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ