Lider Akgün: “Muhtarlar demokrasinin eşiğidir”

Büyükçekmece Belediye Lideri Dr. Hasan Akgün, demokrasi ile yönetilen toplumlarda çok değerli bir vazife üstlenen muhtarların demokrasinin eşiği olduğunu söyledi.

  • 12 Şubat 2024
  • 10 kez görüntülendi.
Lider Akgün: “Muhtarlar demokrasinin eşiğidir”

Erdoğan DEMİR- İSTANBUL (İGFA) – Büyükçekmece Belediyesi’nde yaptırılan Güzelce ve Mimarsinan mahalle muhtarlıkları ağır iştirak eşliğinde merasimle açıldı.

MUHTARLAR LİDER AKGÜN’E TEŞEKKÜR ETTİ

Büyükçekmece Belediyesi’nin vatandaşların daha düzgün bir ortamda hizmet alabilmeleri, mahalle muhtarlarının daha yeterli hizmet verebilmeleri ismine ilçe genelindeki mahalle muhtarlıklarını modernize etti. Bu kapsamda Büyükçekmece Belediyesi’nce yaptırılan Güzelce ve Mimarsinan mahalle muhtarlıkları merasimle hizmete açıldı. Birinci olarak Güzelce mahalle muhtarlığının açılış merasimi gerçekleştirildi. Açılış merasiminde konuşan Güzelce Mahalle Muhtarı Sevil Günay, Belediye Lideri Dr. Hasan Akgün’e teşekkür etti. Akabinde Mimarsinan mahalle muhtarlığının açılış merasimi gerçekleşti. Mimarsinan Mahalle Muhtarı Cafer Demirkaya, vatandaşa daha yeterli kaidelerde hizmet verebilmeleri için yaptırılan yeni muhtarlık binası için Lider Akgün ve grubuna teşekkür etti.

MUHTARLARIMIZA DAYANAĞIMIZ SÜRECEK

Törenlerde konuşan Büyükçekmece Belediye Lideri Dr. Hasan Akgün, 24 mahalle muhtarlığından 22 adedinin yenilendiğini belirterek; “Demokrasi ile yönetilen toplumlarda muhtarlarımız çok değerli bir misyon üstlenmektedir. Bu manada muhtarlarımız demokrasinin eşiğidir. Bugüne kadar olduğu üzere bundan sonrada muhtarlarımıza dayanağımız sürecektir” diye konuştu.

Açılış merasimlerine 24. Periyot CHP Milletvekili ve Belediye Lider Danışmanı Süleyman Çelebi, Kumburgaz geçmiş devir Belediye Lideri Hayri Erçağ, Mimarsinan geçmiş periyot Belediye Lideri Nail Öztürk, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ