Lider Pekyatırmacı vatandaşla buluştu

Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı 31 Mart Mahallî Seçimleri kapsamında hafta sonu Selçuklu’nun farklı noktalarındaki alışveriş merkezlerinde vatandaş ve esnaflarla bir ortaya geldi.

  • 12 Şubat 2024
  • 14 kez görüntülendi.
Lider Pekyatırmacı vatandaşla buluştu

KONYA (İGFA) – Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı 31 Mart Mahallî Seçimleri öncesinde ilçenin farklı noktalarında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Lider Pekyatırmacı, Selçuklu’daki alışveriş merkezinde yer alan iş yerlerini ziyaret ederek mağaza çalışanları ve vatandaşlarla hasbihal etti. Çocuklarla da özel olarak ilgilenen Lider Pekyatırmacı, vatandaşlara karanfil takdim etti.

BAŞKAN PEKYATIRMACI: “HEMŞEHRİLERİMİZLE BİR ORTADA OLMAK İÇİN HER FIRSATI DEĞERLENDİRİYORUZ”

Hafta sonu rahmetinin vatandaş buluşmalarıyla daha da arttığını tabir eden Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, “5 yıl boyunca kente paha katacak hizmetleri kazandırdığımız Selçuklumuzda hemşehrilerimizle hoş gönül köprüleri kurduk ve çabucak her fırsatta ilçe sakinlerimizle bir ortaya gelmeye devam ediyoruz. Bu devirde ortak akıl ve gönül belediyeciliği anlayışı ile ilçemize eğitimden, sıhhate, spordan altyapıya kadar çabucak her alanda hoş hizmetler kazandırdık. Gayemiz yeni periyotta de hemşehrilerimizden aldığımız güç ve takviye ile Türkiye’ye ve dünyaya örnek belediyecilik hizmetlerini hayata geçirmek. Selçuklumuz için Konyamız için hayallerimiz var. Bu hayalleri inşallah daima birlikte gerçekleştireceğiz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın ve bu hoş projeleri hayata geçirmeyi nasip etsin” dedi.

Ziyaretlerde Lider Pekyatırmacı’ya AK Parti Selçuklu İlçe Lideri Asım Ceyhan, AK Parti Selçuklu İlçe İdare Heyeti Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ