Muğla’da Süreksiz Hayvan Bakımevi’ne ziyaretçi akını

Doğal ömür alanları ile Türkiye’nin en donanımlı barınaklarından birisi olan Muğla Büyükşehir Belediyesi Süreksiz Hayvan Bakımevi’ni bugüne kadar 24 bin 31 kişi ziyaret etti.

  • 01 Şubat 2024
  • 22 kez görüntülendi.
Muğla’da Süreksiz Hayvan Bakımevi’ne ziyaretçi akını

MUĞLA (İGFA) – Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin can dostlar için yaptığı ve Türkiye’nin sayılı barınaklarından birisi olan Büyükşehir Belediyesi Süreksiz Hayvan Bakımevi’ni 2023 yılında 5 bin 76 kişi, bugüne kadar da 24 bin 31 kişi ziyaret etti.

40 dönüm arazi üzerine kurulan ve doğal hayat alanları ile Türkiye’nin en donanımlı barınaklarından birisi olan Süreksiz Hayvan Bakımevi tıpkı vakitte makul saatler ortası ziyaretçilerini ağırlıyor. Bilhassa okulların ziyaret ettiği Süreksiz Hayvan Bakımevi’ne gelen öğrencilere uzman işçi eşliğinde birinci kabul ünitesi, yavrulu anne bakım ünitesi, karantina ünitesi, muayene ünitesi, ameliyathane ünitesi, müşahede ünitesi, kedi üniteleri, açık-kapalı kafesler, acil müdahale aracı ve doğal hayat parkları gösteriliyor.

Sokak hayvanlarının en hoş halde ağırlandığı Süreksiz hayvan Bakımevine gelen konuklar burada can dostlarla bir ortaya gelmeye ve keyifli vakit geçirmeye devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ