Muratpaşa grupları alarmda

Antalya’da gece saatlerinde başlayan ve su baskınlarına neden olan sağanak yağışta Muratpaşa Belediyesi, 300’den fazla ihbara 10 farklı grup ve 5 kepçeyle müdahale etti.

  • 13 Şubat 2024
  • 15 kez görüntülendi.
Muratpaşa grupları alarmda

ANTALYA (İGFA) – Muratpaşa Belediye Lideri Ümit Uysal ve Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek de Gebizli Mahallesi’nde devam eden çalışmaları takip etti, mahalleliye geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Lider Uysal, Gebizli Bayan Müşavere Merkezi’ni de ziyaret etti. Merkezde belediyenin aşevinden gelen çorba su baskınından etkilenen vatandaşlara ikram edilirken Lider Uysal yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“ASAT yetkilileriyle birlikte bütün ünitelerimiz, belediyemizin bütün imkanları gece saatlerinden itibaren alanda. Gerek fiziki ortamları su baskınlarından arındırmak gerekse mağdur durumda olan vatandaşlarımıza besin iletmek ve öteki muhtaçlıklarını karşılamak gerekse onları tahliye etmek üzere ağır bir uğraş içindeyiz. Hepimize, bütün insanlarımıza, kentimize geçmiş olsun. Çok mecbur kalmadan inançlı alanlardan ayrılmamaya dikkat edelim.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ