Osmangazi’de asfalt mesaisi

Osmangazi Belediyesi, Hocahasan Mahallesi’nde cadde ve sokakların eskiyen asfaltlarının yenilenmek için çalışma başlattı. Asfaltlama çalışmaları kapsamında bölgeye 220 ton asfalt serimi yapıldı.

  • 12 Şubat 2024
  • 9 kez görüntülendi.
Osmangazi’de asfalt mesaisi

BURSA (İGFA) – Osmangazi Belediyesi, yağışlı geçen havaların güzelleşmesiyle birlikte asfalt çalışmalarına sürat verdi. Yürütülen asfaltlama çalışmaları kapsamında Hocahasan Mahallesi’nde yer alan Fahri Korutürk Caddesi ve Hocahasan Sokak’ın bozulan tabanını freze makinesi ile kazıyan belediye grupları, kazınan yolları asfalt dökerek yeniledi. Daha evvel bölgedeki kaldırımların genişletilmesi ismine da çalışma yürüten Osmangazi Belediyesi, cadde ve sokakların da asfalt dökülerek yenilenmesi ile birlikte bölgedeki araç ve yaya ulaşımın kalite kattı.

Osmangazi’nin dört bir yanında asfaltlama çalışmaları yürüttüklerini belirten Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, “Hocahasan Mahallemizde geçtiğimiz günlerde kaldırımların genişletilmesi ismine bir çalışma yürüttük. Yeri bozulan ve dar olduğu için vatandaşlarımızın yürümekte zorlandığı kaldırımları genişleterek baştan aşağı yeniledik. Kaldırımların akabinde bölgedeki yolların da yenilenmesi ismine çalışma gerçekleştirdik. Vatandaşlarımız genişleyen kaldırımları ve yenilenen yolları en hoş halde kullanabilecekler” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ