Sakarya’da yollar daha konforlu ve inançlı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Karapürçek’te sil baştan yenilediği küme yollarını çizgi çalışmalarıyla inançlı ve konforlu hale getirerek vatandaşların hizmetine sunuyor.

  • 12 Şubat 2024
  • 15 kez görüntülendi.
Sakarya’da yollar daha konforlu ve inançlı

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde inançlı ve konforlu yollar kazandırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

HOCAKÖY’E YENİ YÜZ

Karapürçek’te asfalt çalışmalarının tamamlanmasının akabinde Trafik Şube Müdürlüğü takımları tarafından 3 bin 600 metrelik soğuk yol çizgi çalışması yapıldı. Karapürçek Hocaköy Mahallesi Karapürçek Caddesi, yapılan çizgi çalışmasıyla birlikte daha konforlu ve inançlı hale getirildi.

YOLLAR DAHA GÜVENLİ

Yol Bakım ve Altyapı Uyum Dairesi Başkanlığı, kentin dört bir noktasında, merkezden kırsala kadar küme yollarını sil baştan yeniliyor ve çizgi çalışmalarıyla inançlı hale getirerek hizmete sunuyor. Gruplar ayrıyeten levha, demir bariyer, sinyalizasyon çalışmalarıyla birlikte sürüş kalitesi ve güvenliğini artırıyor.

ULAŞIM İNANÇLI HALE GELİYOR
YOLBAK’tan yapılan açıklamada, “Çalışmalar kapsamında kent merkezi, 16 ilçe merkezi ve kırsal alanlarda şoförlerin yol güvenliğini arttırmak için çalışıyoruz. Karapürçek Hocaköy Mahallesi Karapürçek Caddesi de gruplarımızın hummalı çalışması sonrası yeni bir yüze kavuştu. 3 bin 600 metre soğuk yol çizgi çalışması ile caddemiz uzun yıllar hizmet etmeye hazır. İyi olsun” denildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ