Sefo rekora koşuyor

Yaptığı müziklerle dinlenme rekorları kıran başarılı yıldız Sefo, son müziği “Kapalı Kapılar” ile dijital platformlarda rekor bir açılışa imza attı. Aldığı stream ve viral tesirle kısa müddette listelerde 1 numaraya yükselen “Kapalı Kapılar” müziği tepe hakimiyetini sürdürüyor.

  • 02 Şubat 2024
  • 30 kez görüntülendi.
Sefo rekora koşuyor

İSTANBUL (İGFA) – Spotify’da yalnızca bir haftada 4.5 milyon dinlenmeyi aşan “Kapalı Kapılar”, Apple Music’te ise Top 100 listesinde bir numarada yer alarak büyük bir muvaffakiyet elde etti. Tıpkı vakitte Istanbul Top25 listesinde de tepedeki yerini koruyan müzik, dinleyicilerden tam not alıyor.
“KAPALI KAPILAR” İLE KÜRESEL MUVAFFAKİYET YAKALADI
Sefo’nun “Kapalı Kapılar” isimli müziği, Youtube Music Charts bilgilerine nazaran Trend listede tepeye yerleşirken, bu muvaffakiyet yalnızca Türkiye ile hudutlu kalmadı ve Almanya’da da birebir etkiyi yarattı. Almanya’daki Trend listesinde 19. sırada olan müzik, dünya starları ortasında kendine yer bulduğu ‘top videolar’ sıralamasında da 79. sıradan yükselişine devam ediyor. Dua Lipa, Tate Mcrae, Depece Mode, Meghan Thee Stallion, Justin Timberlake ve Travis Scott üzere isimlerle tıpkı listede yer alan Sefo, milletlerarası alandaki muvaffakiyetini bir sefer daha kanıtlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ