Serdar Keskin itimat tazeledi

Türkiye’nin en değerli sanayicilerin, yurt dışında ki ticari hareketlerini, alış-verişlerini beyanlastırarak, ülke iktisadına direk katkıda bulunan, çok değerli noktalarda vazifesi olan Gümrük Müşavirleri Derneğinin İstanbul seçimleri yapıldı. İGMD’nin Lideri tekrar Serdar KESKİN seçildi. 

  • 12 Şubat 2024
  • 10 kez görüntülendi.
Serdar Keskin itimat tazeledi

İSTANBUL (İGFA) – İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği (İGMD) Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda başkanlığa beşinci defa Serdar KESKİN seçildi. Mesleksel kazanımlar açısından başarılı işlere imza atan idealist Küme Lider Adayı Serdar KESKİN ve idaresi 538 oyla seçilerek güvenoyu tazeledi. KESKİN, Meslektaşlarının dayanağı ile beş devir üst üste Başkanlık, üç periyot üst üste Lider Vekilliği yapmıştır.

Başkan Serdar Keskin: “Ticaret Bakanlığı ile ahenk içersinde çalışarak , deneyimli grup; bakanlık yetkilileri ile dirsek temaslarına devam ederek, ülkemizi daha ileriye taşımanın değeri içerisinde misyonumuzu ifa etmeye tüm meslektaşlarımızla devam edeceğiz. Bize olan itimada teşekkür ederek, vazifemizin şuuru ve sorumluluğu içerisinde layık olmak için daha fazla çalışacağız. ”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ